Запитання та відповіді

1. Чому варто купувати чоловіче та жіноче взуття саме ТМ “Лавента”?

 • Взуття виготовляється виключно з натуральної шкіри. В процесі виробництва використовуються кращі імпортні та вітчизняні матеріали і комплектуючі.
 • Взуття Лавента пошивається на сучасній взуттєвій фабриці за допомогою сучасного імпортного обладнання.

2. На взуття є гарантія?

На все чоловіче та жіноче взуття “Лавента” надається гарантія 45 днів.

3. У “Лавента” є дисконтна програма?

Лавента поважає, любить та цінує своїх постійних покупців і саме для них діє дисконтна система лояльності. Детальніше з нею можна ознайомитись у відповідному розділі сайту.

4. Як замовити взуття?

 • Чоловіче та жіноче взуття можна замовити на сайті, додавши обрані пари в корзину і оформивши замовлення.
 • Взуття можна замовити, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту та в розділі Контакти.
 • Замовлення на взуття можна зробити, написавши нам у Viber.
 • 5. Чи можу я приміряти взуття у відділенні пошти перед покупкою?

  Так звісно, Ви можете приміряти взуття на пошті, замовивши його з післяплатою.
  Наші менеджери при оформленні замовлення уточнюють всі деталі,надають всю необхідну інформацію та заміри для того, щоб обрана Вами пара взуття “Лавента” підійшла Вам по розміру та параметрам. В разі, якщо при примірці на пошті взуття Вам не підійшло, обмін чи повернення здійснюються за рахунок покупця.

  6. Чи є можливість доставити взуття за межі України?

  Взуття за межі України відправляється поштовими операторами Нова пошта чи Укрпошта за умови повної передплати вартості взуття та сумми оплати за доставку.

  7. Як вибрати розмір взуття?

  З розмірною сіткою взуття “Лавента” можна ознайомитись у розділі сайту Розміри взуття.

  Для того, щоб дізнатись необхідний розмір, якщо Ви не знаєте довжину своїх стоп, потрібно поставити ноги на аркуш паперу , що лежить на підлозі і обвести контур обох стоп. Краще це робити ввечері так, як наприкінці дня стопи трохи збільшуються. Під час обведення важливо тримати олівець чітко у вертикальному положенні. Потім на змальованій проекції виміряйте довжину між найдальшими точками – від великого (в декого середнього) пальця до п’яти. Визначивши довжину обох стоп, виберіть більше число і знайдіть в таблиці Розміри взуття необхідний розмір.

  8. Чи необхідно доглядати за взуттям і як це робити?

  Для того, щоб шкіряне взуття “Лавента” приносило Вам радість та задоволення від носіння, необхідно дбайливо користуватись та доглядати за ним.

 • Взуватись необхідно за допомогоюложки, особливо в туфлі без шнурків.
 • Взуття з натуральної шкіри частково втрачає захисні властивості від вологи, пилу, бруду та іншого природного впливу. Для поновлення втраченних властивостей та збереження привабливого вигляду взуття необхідно щодня чистити щіткою та періодично обробляти кремом, аерозолем чи відповідним рідким засобом – не менше одного разу на тиждень в суху погоду та 2-х разів при підвищенній вологості та взимку.
 • Взуття необхідно регулярно провітрювати та сушити, ні в якому разі не користуватись вологим взуттям. Це шкідливо не лише для взуття, а й для ніг. Взуття, яке експлуатується вологим руйнується в 2-3 рази швидше, ніж за нормальних умов експлуатації. Мокре брудне взуття перед сушкою необхідно почистити від бруду вологою губкою, потім надіти на розтяжки, чи наповнити папером. Це прискорить процес висихання і взуття не втратить форму. В утепленному взутті необхідно виймати та сушити окремо вкладні устілки.
 • Забороняється мити взуття гарячою водою.
 • Не допускайте механічних пошкоджень та попадання хімічних речовин на верх та підошву взуття.
 • Своєчасно робіть профілактичний ремонт взуття: міняйте набійки, устілки, вирівнюйте каблуки, підклеюйте підметки.
 • В міжсезоння зберігайте взуття при нормальній температурі та вологості повітря на формотримачах, чи наповнивши взуття папером. Не застосовуйте для зберігання взуття поліетиленові пакети.

   

 • Залишити відповідь